Hakkımızda

ÖNCE BİZİ BİR TANIYIN!

Ana hedefimiz özgün yaratıcılık

Özgün, yaratıcı, çılgın ve nokta atışı pazarlama stratejisi

2014 yılında İzmir’de butik bir ajans olarak yola koyulduk. Kazandığımız deneyimler, başarılar ve mutlu müşterilerimiz ile gün geçtikçe, büyüdükçe büyüdük. Ailemize katılan her yeni müşterimiz ile birebir ilgilendik ve işlerini benimsedik.

Özgün yaratıcılığımızı kullanarak kendi sektörlerinde fark yaratmalarında, tek çözüm ortakları olduk. Aradıkları reklam, prodüksiyon, pazarlama ve dijital hizmetleri tek bir çatı altında bulmanın mutluluğunu yaşattık.

 

2019 yılında Zeytu Group bünyesine katılarak yeni hizmet alanları, daha geniş bir müşteri ailesi edindik. Aradığı tüm hizmetleri tek bir çatı altında bulup zamanında doğru hizmet almak isteyen, kendilerini anlayan bir çözüm ortağı arayan tüm firmaların yanındayız. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. =)

Bizimle çalışmak marka değerinizi, satışlarınızı, popülerliğinizi ve daha fazlasını arttırır. Aradığınız tüm çözümleri tek çatı altında daha uygun fiyatlarla almak istemez misiniz?
Size Özgü Kaliteli Ürün ve Hizmet

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Profesyonelliğinden ve yaratıcılığından ödün vermeyen, tek çatı altında onlarca hizmeti bulabileceğiniz hem de 7/24 anında ulaşabileceğiniz bir reklam ajansı. Böylesi görülmedi! =)

Size Özgü Ürün ve Hizmet

Ürün ve hizmetlerimiz sadece size özel tasarlanır ve tescillenir. Bu sayede kimse sizi taklit edemez. Kurumsal imajınızı koruruz.

%100 Şeffaflık

Özelleştirilebilir ürün ve hizmetlerimizde sizlere karşı şeffaf oluyoruz. Dilediğiniz an dilediğiniz yeri özelleştirebilmekte özgürsünüz.

Anında Çözüm

Kafanıza takılan soruyu doğrudan bize iletin. Ekimiz sizlere çözüm sunmak için sabırsızlıkla bekliyor olacak.

Yaratıcı Beyinler

Şeytanın bile aklana gelmeyecek fikirleri bile bulan ekibimizin beyin fırtınasını yerinde görmeden bir şey söylememiz doğru olmaz =)