Rakiplerinizden önce geçmek için dijital varlığınızı oluşturun.

Web siteniz dijital ortamda markanız hakkında detaylı bilgi verir, ürün ve hizmetleriniz hakkında potansiyel müşterilerinize aynı ofiste yada dükkanınızda gibi hissettirir. Bu nedenle biz, web sitenizin markanızın pazarlama stratejisinde önemli bir parçası olarak, rakiplerinizin önüne geçmenizi ve dijital varlığınızı oluşturmanızı sağlıyoruz.

S4K Medya’nın tasarım ve yazılım ekibi web sitenizi, aynı ofisiniz yada dükkanınız gibi yansıtması amacıyla markanız hakkında detaylı araştırma yapar, rakiplerinizi ve sektöre göre incelemeler yapar. Araştırma ve incelemelerden elde edilen veriler, tasarım ekibimizin beyin ve yaratıcı fırtınalarıyla harmanlamak için eskizlenir. 

Harman sonucu mutfakta tasarım süreci başlar ve konsemtinize uygun en yaratıcı ve özgün siteniz ortaya çıkar. Sitenizin kullanıcı dostu olmasına özen gösterilir ve tasarımı güçlü kuvvetli yapan etkenler kontrol edilir. Siteniz müşterilerinizin gözünden incelenir ve gelişmiş, ilgi çekici, kullanılabilir, ulaşılabilir durumu kontrol edildikten sonra siteniz arama motorlarına tam uyumlu olacak şekilde sizlere sunarız.

pexels-christina-morillo-1181673

Müşterilerinize Markanızı ve Faaliyetlerini Detaylıca Anlatın.

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

0 232 332 0874

Küçük, orta veya büyük ölçekli bütün işletmelerin ortak amacı yeni müşterilere ulaşmak ve satışlarınızı artırmaktır. İnternet dünyasındaki mağazanız olan web sitenizin doğru kişiler tarafından hazırlanması gerekir. Kullanıcı deneyimine uygun, mobil uyumlu bir web sitesi aracılığıyla yeni müşterilere ulaşmakla kalmaz, satışlarınızı ve marka bilinirliğinizi de artırırsınız. İşte bizde tam olarak bunu yapıyoruz.

İstatistik verilere göre kullanıcıların üçte ikisinden fazlası, telefonu yanında olmadığında kendisini”endişeli” hissediyor. Hangimiz hissetmiyoruz ki? 5 dakikalık bir yere giderken bile unuttuğumuz telefonumuz, sanki üstümüzde bir parça eksikmiş gibi hissettiriyor. Bizde birer kullanıcı olarak aklımıza gelen herhangi bir konuda ilk telefonumuzdan sorgulama yapıyoruz.  Teknolojiye bu kadar bağlı olduğumuz böyle bir zamanda firmamızı ve faaliyetlerimizi tanıtırken, potansiyel müşterinizi sıkmadan ve onların cihazlarına uygun bir web tasarıma sahip olması gerekiyor.

Web tasarımınızı gerekleştiren yazılım ve tasarım ekibimiz isteğiniz üzere seçtiğiniz pakete göre sitenizi arama motorlarına uyumlu halde tasarımı gerçekleştirir. Entegrasyonu için diğer hizmet alanlarımızı inceleyebilir yada paket özelliklerinize bakabilirsiniz.

Tabii ki, paket içeriğinizin özelliğine göre ve ekstradan destek veriyoruz. Destek ekibimiz 7/24 faaliyet göstermektedir.