Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ile yatırım getirinizi arttırın!

Arama motoru optimizasyonu (SEO) hizmeti ile yatırım getirinizi yükseltme zamanı. İşinde uzman bir SEO ekibiyle çalışmak sitenizde müşterilerinizin yada kullanıcıların ulaşmasını istediğiniz sayfaların google, yandex ve big gibi arama motorlarında bulunmasını hatta üst sıralarda yer almasını sağlar. Arama motorlarında ilk sıralarda yer almak sizi, rakiplerinizden on adım ileriye taşıyacaktır. Bu sayede yatırım getirilerinizde gözle görülebilir artışlar ile kazancınızı arttırabilirsiniz.

SEO hizmeti alırken doğru yaratıcı ajans ile çalışmanın önemi büyüktür. SEO hizmetinin getirisi yüksel olduğu gibi, sorumsuzca hazırlanmış bir optimizasyon stratejisi size ciddi kayıplarda yaratabilir. Bu konuda en iyi SEO ajansını seçerken dikkatli araştırmalar yapmanızda fayda var.

Yaptırdığınız web sitenin arama motoru optimizasyonu için alt yapısının tasarımı teslim almadan önce hazır olduğundan emin olun.

seo-agency-1

Müşterilerinize Markanızı ve Faaliyetlerini Detaylıca Anlatın.

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

0 232 332 0874

Küçük, orta veya büyük ölçekli bütün işletmelerin ortak amacı yeni müşterilere ulaşmak ve satışlarınızı artırmaktır. İnternet dünyasındaki mağazanız olan web sitenizin doğru kişiler tarafından hazırlanması gerekir. Kullanıcı deneyimine uygun, mobil uyumlu bir web sitesi aracılığıyla yeni müşterilere ulaşmakla kalmaz, satışlarınızı ve marka bilinirliğinizi de artırırsınız. İşte bizde tam olarak bunu yapıyoruz.

İstatistik verilere göre kullanıcıların üçte ikisinden fazlası, telefonu yanında olmadığında kendisini”endişeli” hissediyor. Hangimiz hissetmiyoruz ki? 5 dakikalık bir yere giderken bile unuttuğumuz telefonumuz, sanki üstümüzde bir parça eksikmiş gibi hissettiriyor. Bizde birer kullanıcı olarak aklımıza gelen herhangi bir konuda ilk telefonumuzdan sorgulama yapıyoruz.  Teknolojiye bu kadar bağlı olduğumuz böyle bir zamanda firmamızı ve faaliyetlerimizi tanıtırken, potansiyel müşterinizi sıkmadan ve onların cihazlarına uygun bir web tasarıma sahip olması gerekiyor.

Web tasarımınızı gerekleştiren yazılım ve tasarım ekibimiz isteğiniz üzere seçtiğiniz pakete göre sitenizi arama motorlarına uyumlu halde tasarımı gerçekleştirir. Entegrasyonu için diğer hizmet alanlarımızı inceleyebilir yada paket özelliklerinize bakabilirsiniz.

Tabii ki, paket içeriğinizin özelliğine göre ve ekstradan destek veriyoruz. Destek ekibimiz 7/24 faaliyet göstermektedir. 

SEO, ücretli reklam çalışmasından daha etkili ve uzun vadeli bir çalışmadır. Fiziki bir dükkanınız olduğunuzu varsayalım. Sattığınız ürüne çevrenizdeki potansiyel müşterilerin ihtiyacı olmadığını düşünelim. Siz kepenkleriniz kapalı, markanızı ve ürününüzü tanıtan anlatan hiç birşey olmadan müşteri beklemek gibi bir durum olur.

SEO hizmeti, potansiyel müşteri adaylarınıza doğru platformda ve doğru sırada markanızı, ürün ve hizmetlerinizi tanıtmanızı ve onların sizinle etkileşime geçmesini sağlar.