Web sitenize mobil uygulama yapmak yerine mobil uyumlu web siteniz olsun

web sitenizi ziyaret eden kullanıcılara ayrıca bir uygulama indirmek zorunda kalmadan, tüm akıllı cihazlara tam uyum sağlayan bir web siteniz olsun. Bu sayede son zamanlarda akıllı cihaz kullanımının yaygınlaşmasına ayak uydurarak, ister dizüstü ister masaüstü ister tabet ister telefondan girmiş olsun; tüm hizmetlerinize kolayca erişim sağlayabilirler. Bizde sizlerin ek masraflardan kurtulmanızı sağlayarak en uygun ücretler ile %100 mobil uyumlu web sitenizi yaratıcı ekibimiz ile tasarlıyor ve bu önemli durum ile kullanıcı dostu bir siteye sahip olmanızı sağlıyoruz.

Müşterilerinize Markanızı ve Faaliyetlerini Detaylıca Anlatın.

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

0 232 332 0874

Küçük, orta veya büyük ölçekli bütün işletmelerin ortak amacı yeni müşterilere ulaşmak ve satışlarınızı artırmaktır. İnternet dünyasındaki mağazanız olan web sitenizin doğru kişiler tarafından hazırlanması gerekir. Kullanıcı deneyimine uygun, mobil uyumlu bir web sitesi aracılığıyla yeni müşterilere ulaşmakla kalmaz, satışlarınızı ve marka bilinirliğinizi de artırırsınız. İşte bizde tam olarak bunu yapıyoruz.

İstatistik verilere göre kullanıcıların üçte ikisinden fazlası, telefonu yanında olmadığında kendisini”endişeli” hissediyor. Hangimiz hissetmiyoruz ki? 5 dakikalık bir yere giderken bile unuttuğumuz telefonumuz, sanki üstümüzde bir parça eksikmiş gibi hissettiriyor. Bizde birer kullanıcı olarak aklımıza gelen herhangi bir konuda ilk telefonumuzdan sorgulama yapıyoruz.  Teknolojiye bu kadar bağlı olduğumuz böyle bir zamanda firmamızı ve faaliyetlerimizi tanıtırken, potansiyel müşterinizi sıkmadan ve onların cihazlarına uygun bir web tasarıma sahip olması gerekiyor.

Web tasarımınızı gerekleştiren yazılım ve tasarım ekibimiz isteğiniz üzere seçtiğiniz pakete göre sitenizi arama motorlarına uyumlu halde tasarımı gerçekleştirir. Entegrasyonu için diğer hizmet alanlarımızı inceleyebilir yada paket özelliklerinize bakabilirsiniz.

Tabii ki, paket içeriğinizin özelliğine göre ve ekstradan destek veriyoruz. Destek ekibimiz 7/24 faaliyet göstermektedir.