İnfluencer Marketing

Etkileyici Pazarlamacılar

Etkileyici Profiller İle Çalışma Deneyimini Keşfedin

Influencer, kelime anlamıyla etkileyen kişi demektir. Influencer Marketing olarak da bilinen pazarlama türünü de icra eden kişilere denir. Sosyal medyada büyük bir takipçi kitlesine sahip olan, bu takipçi kitlesini etkilemeyi başaran ve bu şekilde de takipçilerinin satın alma kararlarını değiştirebilme kabiliyetine sahip olan kişilere Influencer adı verilir.

Etkileyiciler İle Tanışın!

İnfluencerlar farklı kategorilerde icralarını sergilerler ve kendilerine özgü bir stilleri vardır. Kendi stilleri ile icralarının yanı sıra, kitlesinin satın alma yönelimlerini etkileyebilirler ve markaların çoğu satış odaklı ve marka bilinirliği amacı ile influencerları tercih ederler. Hedef kitle belirleme, hedef kitleye ulaşma konusunda yapılabilecek en etkileyici pazarlama yöntemidir.

Blog_Influencer_031020_WP-2
influencer-ne-demek-1587808896

Geleneksel Pazarlamayı Unutun! Şimdi Daha Yaratıcı ve Nokta Atışı Pazarlama Var!

Geleneksel reklam ve pazarlama alanlarının artık geride kaldığı, çağın en iyi reklam ve pazarlama yöntemi inflencerlar. Daha uygun ücretlerle hem nokta atışı pazarlama, hem marka bilinirliği arttırma, hem de ölçülebilir ktile hedefi ile yaptığınız çalışmadan ne kadar verim kazandığınızı görüntüleyin.