İzmir SEO Ajansı Arama Motoru Optimizasyonu

SEO, Google, yandex gibi arama motorları ile web sitelerin birebir optimizasyonudur. Arama motorunda girilen meta kelimeler ile sitenizdeki uygun içeriğin aktarılması için en can alıcı hizmettir. Açılımı Search Engine Optimization Türkçe anlamıyla Arama Motoru Optimizasyonudur. Site içerisinde resim, yazı, anahtar kelime ve daha bir çok kelimeyi arama motorlarına aktararak arama motorları tarafından bulunabilir olmasını sağlarsınız.

Google ve Yandex gibi arama motorları sitenizi sizin ve müşterilerinizin gördüğü gibi görmez. Sitenizin içerisindeki meta verileri tarayarak sitenizi kendi bünyelerine sitenizin linklerini geçirirler. Arama motoruna yazan kelime, bölge dil ve daha bir çok faktörüde göz önünde bulundurarak kullanıcın tarama sayfasına sunarlar.

SEO yu etkileyen bir çok faktör vardır. Site hızı, site yazı ve görsellik uyumu, link yapısı, meta veri yapısı ve daha bir çok şey göz önünde bulundurulur. En iyi performans alınması için SEO düzenli olarak uygulanır.

Biz İzmir SEO Ajansı olarak web sitenizin organik olarak ilk sıralara gelmesini, google ve yandex gibi arama motorları tarafından düzenli olarak doğru bir şekilde taranmasını sağlamaktayız. Sizde uzun vadeli sitenizi pazarlama çalışması yapmak için iyi bir ajans seçimi çok önemlidir.

SEO yanı sıra sitenizi reklamlı/ücretli olarak da ilk sırada yer almasını sağlayabilirsiniz. SEM yani Search Engine Marketing yani Arama Motoru Pazarlaması sayesinde, istediğiniz anahtar kelime ile, istediğiniz bölgede, istediğiniz cinsiyete, istediğiniz cihaza ve daha bir çok demografik verilere göre reklam çalışması düzenleyebilir, ilk sırada yer alabilirsiniz.

Site içi SEO dışında gösterilen SEO faaliyetleri de mevcuttur. Backlink yani geri link çalışması hem sitenizin PR çalışmasını hem de SEO çalışmasını olumlu etkilemektedir. Doğru anahtar kelimeler, doğru içerik ile siteniz organik olarak ilk sıralara gelebilir. Sizde organik olarak google de ilk sıralara yada 1. sıraya yükselmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.