Neden Bir Web Sitesine İhtiyacım Var?

Neden web sitesi kurmanız gerekiyor?

Günümüz teknolojinin gelişmesi ve alışveriş alışkanlıklarımızın değişmesiyle birlikte artık kullanıcılar alışverişlerini internetten gerçekleştiriyor. Kullanıcılar sadece alışverişlerini gerçekleştirmek dışında, gidecekleri kafe ve restoranların kalitelerini, çevresindeki işletmeleri, gidecekleri tatil köyünün özelliklerini, projeleri hatta yapmak istediklerinin çoğunu internet üzerinden gerçekleştiriyorlar.

Bir web sitesi açmak dijital dünyada ikinci bir şube, kurumsal bir ofis, sanal bir mağaza olarak düşünülebilir. İşiniz için bir web sitesi açmak, 7/24 açık bir şube gibi hiç durmadan işler, müşterileriniz sizlerin hakkında bilgi edinir, sitenizin kaliteli ve potansiyel müşterinizi bekletmeden aradığı şeyi bulmasını sağlar. Web sitenizde sattınız yada verdiğiniz ürünleri sergileyebilir ve ürünlerinizin fotoğraflarını yükleyebilir hatta gece yada gündüz hiç farketmeden ödeme bile alabilirsiniz.

 

Tabi ki siteyi açmakla bitmiyor. Sitenizin müşterilerinizin ulaşabileceği yerlerde olması için bazı optimizasyonların gerçekleştirilmesi gerekiyor. Örneğin butik bir mağazanız var ve bölgenizden birisi butiğinizde verdiğiniz ürün ve hizmetler için sizi görmesi gerekiyor. Yapılan optimizasyon, pazarlama ve reklam çalışmaları ile müşterileriniz sizi bulabiliyor, iletişim bilgilerinizi alabiliyor, dükkanınızı ziyaret edebiliyor hatta sitenizde ürününüz varsa alışverişini yapıp ödemesini bile yapıyor. Gecenin 3’ünde siz uyurken dükkanınız müşterilerinizi karşılıyor, ürünleri sergiliyor ve ödemesini alıyor. Size de sadece ürünlerinizi göndermek yada hizmetinizi vermek kalıyor.

 

Dijital dünyada kapısından binlerce hatta milyonlarca insanın geçtiği bir AVM olarak düşünün ve o AVM de bir dükkanınızın olduğunu varsayın. Satışlarınızı arttırmak, potansiyel müşterilerinize ulaşmak, kitle oluşturmak, etkileşim ve dönümlerinizi optimize etmek bu kadar kolay.

Sizler için izmir web tasarım reklam ajansı olarak web sitenizi en iyi tasarımlar hazırlıyor, dijital dünyadaki kurumsal kimliğinizi oluşturuyoruz. Google Arama Motoru gibi arama motorlarında SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmeti sunuyor ve müşterilerinize karşı bulunabilir ve ulaşılabilir olmanızı sağlıyoruz.