S4k Medya Bayilik

Hemen Şimdi Bayimiz OL Yüksek Kazançlar Kazan

Kendi Reklam Ajansınızı Kurun!

Hiçbir masraf yapmadan, personel çalıştırmadan, kendi reklam ajansınızı kurmak ister misiniz? O zaman şimdi buraya tıklayın yada 0232 332 0874 numaralı hattı arayın!

Neden Reklam Ajansı Bayiliği Almalıyım?

Reklam ajansı kurmak için deneyimli bir personele, tüm ihtiyaçlara doğrudan çözüm oluşturmak, ofis masrafları, altyapı bakımları gibi daha bir çok alanda sürekli bir koşuşturma ister, yorucudur. Biz bu tüm sorunları ortadan kaldırarak deneyimli ve yaratıcı ekibimiz ile sizlere bir ajans kurma şansı tanıyoruz. 7/24 teknik destek, tüm hizmetlerin tek bir çatıda toplandığı bir reklam ajansınızın olması size hem portföy hem de kazanç sağlar.

pexels-cadeau-maestro-1170412
pexels-fauxels-3182826

Neler Sunabilirim?

Tek bir çatı altında müşterilerinizin ihtiyacını karşılayacak tüm hizmetleri sunmanıza olanak sağlıyoruz. Verebileceğiniz ürün ve hizmetleri sıralamak gerekirse; Web tasarım, yazılım, e-ticaret, mobil uygulama ve geliştirme, sosyal medya yönetimi, içerik yönetimi, grafik tasarım, internet reklamcılığı, arama motoru optimizasyonu (SEO), arama motoru pazarlaması, internet ve sosyal medya reklamcılığı, influencer marketing, haber bülteni, basın odası, kriz yönetimi, sosyal sorumluluk, sponsorluk yönetimi, youtube reklam, youtube stüdyo, prodüksiyon, tanıtım filmi çekimi, havadan video ve fotoğraf çekimi, klip çekimi, reklam çekimi gibi alanlarda müşterilerinize ürün ve hizmetlerimizi satabilirsiniz.

Bayilerimize Neler Sunuyoruz?

Bayilerimizin işlerini yürütebilmeleri için bir çok hizmet sunuyoruz. İnternet sitesi, alan adı, sanal pos, telefon numarası ve dahiliyesi, reklam kredisi, 7/24 destek ve daha bir çok ek fırsat.

Zeytu Grup Ofisi2

Bayilik Formu

 

  Güvenlik Sorusu

  Bayilik Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

  Nasıl bayiniz olabilirim?

  İlk önce yapmanız gereken bayilik formunu doldurmak sonrasında bizimle 0232 332 0874 numaralı telefondan, 0850 840 8074 numaralı whatsapp hattından yada bilgi@sfourk.com adresinden iletişime geçerek bayilik işlemlerini hızlandırmak. Sonrasında sözleşmelerinizi ıslak imzalı bir şekilde bize göndererek bayilik panelinizi açabilirsiniz.

  Tüm hizmetleri satabilir miyim?

  Evet, sunduğumuz tüm hizmetleri ofisinizden, internet sitenizden, sosyal medya ağlarından sunabilirsiniz.

  Özel müşterilerime indirim uygulayabilir miyim?

  Tabi ki de uygulayabilirsiniz. komisyon oranlarınız haricinde bazı durumlarda özel indirimlerde uygulayabiliriz.

  Tüm ürün ve hizmetleri satmak zorunda mıyım?

  Hayır. Dilediğiniz ürün veya hizmeti dilediğiniz yerden satışa sunabilirsiniz.

  İnternet sitem olacak mı?

  İnternet sitenizi, bayilik grubunuza göre açmaktayız. group1 ve gorup2 haricinde tüm paketlerde ücretsiz web sitesi hediye edilmektedir?

  Kendi mobil yada fiziki pos cihazımı kullanabilir miyim?

  Hayır. Bayilerimiz bizim tahsis ettiğimiz mobil pos yada fiziki pos cihazları ile hizmet verebilirler.

  Bayilik ücretli mi?

  Başlangıç ve dosya bedeli olarak ücretler alınmakta ve bayi grubu=komisyon oranı belirlenmektedir. Bu durumda minimum ücretler ile reklam ajansınızı kurabilirsiniz.

  Bayilik ücreti nedir? Hangi periyotlarda ödenecek?

  Bayilik ücretleri yıllık olarak bayilik ücreti + KDV olarak verilmektedir. Ücret alınmasındaki durumlar, tarafınıza numara tahsisi, pos tahsisi, altyapı masraflarıdır.

  Vergi mükellefi olmamız gerekiyor mu?

  Şimdilik gerekmiyor. Ancak, kendi ofisinizi açarak hizmet sunmak, kendi adınıza fatura kesmek istiyorsanız vergi mükellefi olmanız gerekmektedir.