Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya platformlarındaki müşterilerinize ve kitlenize hemen ulaşın.

Sosyal Medya Platformlarında Reklamlarınız Hemen Yayınlansın.

En iyi strateji ve bütçe kullanımı ile sosyal medya platformlarında kullanıcılarınız ve potansiyel müşterileriniz ile etkileşiminizi yükseltin.

Şimdi Bir Paket Satın Alın !

Facebook Reklam

FACEBOOK’LA HEDEF KİTLENİZE KOLAYCA ULAŞIN

Facebook Türkiye’de en hızlı büyüyen ve en fazla üyesi olan sosyal ağdır. Facebook bireysel kullananların yanında internete ve teknolojiye ilgi duyan kariyer sahibi insanları da kendi bünyesinde barındırıyor. Reklamınızın bir sosyal ağda yayımlanması firmanızın veya ürünlerinizin daha kolay dilden dile yayılmasını sağlar bu şekilde reklamınızı 1 kere göstererek birden fazla potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz, sosyal ağlarda yapılan reklamın en büyük avantajı budur.

Facebook Reklam
Instagram-Ad-Sizes

İnstagram Reklam

AKILLI HEDEFLEME SEÇENEKLERİYLE EN DOĞRU TÜKETİCİYE ULAŞIN. DAHA FAZLA DÖNÜŞÜM ALIN.

Facebook Reklamları ile oldukça benzer bir çalışma imkanı tanıyan Instagram, pazarlama, marka bilinirliğini artırma, yüksek geri dönüş oranı konularında reklam verenlere faydalı olacağına güveniyor. Instagram kullanıcılarının ilgi alanlarına göre reklam verenler, mesajlarını daha etkili olarak aktarabilir ve kitlelerine daha kolay ulaşabilirler. Bunun yanında, reklam verenler medyalarını artık yeni formatlardan birinde paylaşma imkanına sahipler.

Twitter Reklam

TWITTER REKLAMLARIYLA ÜRÜN VE HİZMETİNİZİ TANITIN.

Twitter reklamları ile kullanıcıları internet sitenize çekebileceğiniz gibi, tweet etkileşimi, video tanıtımı, uygulama tanıtımı ve hesap tanıtımı stratejilerinden dilediğinizi amacınıza uygun olarak seçebilirsiniz. Etkileşiminizi ve marka bilinirliğinizi daha da yükseklere taşıyabilirsiniz.

Twitter Ads
linkedin-540x0

Linkedin Reklam

LINKEDIN REKLAMLARIYLA PROFESYONEL BİR HEDEF KİTLEYE ULAŞIN. KURUMSAL FİRMALAR İLE ETKİLEŞİME GEÇİN

LinkedIn Türkiye’nin de dahil olduğu 200’ün üzerinde ülkede 259 milyon kişinin kullandığı, Türkiye’ye ciddi anlamda popüler olmaya başlayan bir “iş” sosyal ağıdır. 2013’de tüm dünyada en hızlı büyümeyi Türkiye’de yaşadığını açıklayan LinkedIn Türkçe versiyonunu çıkardığını ve reklamcılık programına başladığını duyurmuştur.

Bu sayede kurumsal iş ağı olarak bilinen Linkedin ağında daha verimli bir reklam oluşturarak kurumsal firmalara ve hedef kitlenize daha hızlı ulaşlabilirsiniz.

Youtube Reklam

SATIŞ VE MARKA BİLİNCİ OLUŞTURMAK İÇİN DÜNYANIN EN İYİ VİDEO İÇERİK PLATFORMUNU SEÇİN.

Youtube, dünyanın en çok video içerik barındıran, dünyanın en büyük televizyonu ve kitlenize anında ulaşabileceğiniz en iyi reklam platformlarından bir tanesidir. Farklı formatlar ile müşterilerinize ulaşabilir markanızın bilincini çok hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Milyonlara seslenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

youtube ads